NABÍDKA

Kondiční a silová příprava sportovců, profi sportovců. – DOSPĚLÍ Sportovci.

Nejprve zjistíme možné příčiny vašich pohybových a výkonnostních rezerv. Začneme se zaměřovat na práci se svým tělem, zlepšovat pohybové dovednosti a hlavně zapojovat svaly o kterých jste třeba ani nevěděli. Zlepšíme silovou a kondiční stránku ale také se naučíme pracovat efektivně a porozumět vlastnímu tělu. Zaměříme se na prevenci a minimalizaci rizika zranění. S klienty pracuji nejen na fyzické ale i mentální stránce. Respektuji specifičnost daného sportovního odvětví a individualit klienta. 

Vrcholový sport. 

Začneme rozhovorem, malým dotazníkem. Řekneme si, jaké máte možnosti z hlediska času, podpory vašeho týmu, klubu a další důležité záležitosti a zaměříme se na váš vrchol sezóny, zápas, závod který vás čeká. Postavíme plán směrem k vašemu vytyčenému cíli. Součástí tréninkového plánu může být: 

1. Poradenství v oblasti doplňků výživy.

2. Poradenství v oblasti redukce váhy v průběhu sezóny, před důležitým zápasem, závodem.

3. Poradenství v oblasti mentální přípravy.

4. Poradenství v oblasti regenerace. 

5. Poradenství v oblasti propagace a sponzorství.

Dětské tréninky pro všechny malé sportovce.

Soukromý trénink ( 6-15 let), pohybová průprava. 60′, 90′

Pohybová průprava by měla být u dětí pevným základem k další sportovní činnosti a nedílnou součástí u většiny sportovců.
Jde o všestranný rozvoj pohybových dovedností, od gymnastických cvičení až po složitější obratnostní cvičení.Budeme se zaměřovat na koordinaci, rychlost, sílu a vytrvalost. Vše formou hry a zábavy. 


Soukromý trénink – příprava pro bojové sporty ( 8-16 let) 60′, 90′

Děti se seznámí se základy zápasu řecko-římského, volného stylu a se základy boxu. Na tomto tréninku se nejlépe cvičí ve dvojicích. Pokud je malý bojovník na trénink přihlášen sám, určitě si s tím poradím. 

 Box pro děti 

Děti si mohou vyzkoušet boxérský trénink a dále pokračovat v pravidelném trénování boxu.

Určeno od 8 – 16 let

Děti a dospělí

Soukromý trénink zaměřený na techniku řecko – římského zápasu a volného stylu. 90′ – DOSPĚLÍ, DĚTI

Trénink pro pokročilé ale i začínající bojovníky. Vhodné i pro mma zápasníky na zdokonalování technik. Procvičíme si techniky jak v postoji, tak na zemi.

Kondiční příprava sport. klubů – DOSPĚLÍ, DĚTI Komplexní trénink.

Vhodné hlavně pro kontaktní týmové sporty. Trénink nejen na zpestření přípravy. Projdeme si širokou škálou cvičení jak ve dvojici tak samostatně. V tréninku si zkusíme zpevňování těla, osobní souboje formou hry, narušování osobní zóny,  pohybovou průpravu a další…

Kondiční box pro dospělé 

V rámci kondičního tréninku, zařazuji i kondiční box pro veřejnost. 

Kdo se chce odreagovat, zároveň se naučit základy boxu a pořádně se u toho zapotit, je vítán.